סודות הרופאים על השתלות שיניים בהרדמה מלאה

נחשוף בפניכם מידע הכרחי, מה לעשות ומה לא לעשות, לפני שניגשים להשתלת שיניים בהרדמה מלאה.

  • איך לחסוך עוגמת נפש מיותרת
  • איך תשקיעו את כספכם בטיפול המתאים לכם
  • איך לבחור את הרופא המתאים ביותר לכם
  • איך לדרוש את המגיע לכם כלקוחות
  • איך למנוע כאב מיותר

השתלת שיניים בהרדמה מלאה

טיפול השתלת שיניים בהרדמה מלאה

השתלת שיניים תאפשר לכם לחזור לחייך אל העולם תוך זמן קצר וללא כאבים מיותרים, בתנאי שתתבצע על ידי רופא מקצועי ומנוסה

תחום השתלת השיניים הוא תחום בו ההצלחה נמדדת לאורך זמן. מאות המטופלים שכבר עברו תחת רופאי “דוקטור שן” יעידו על הטיפולים המוצלחים שעברו במרפאות שלנו, על היחס החם והאוזן הקשבת שמצאו אצלנו, וכמובן על הטיפול המקצועי. בפורטל “דוקטור שן” תמצאו מרפאות שיניים המשלבות ניסיון ומקצועיות ואשר מאפשרות לכם לבחור מבין מגוון מרפאות השיניים הנמצאות עמנו בהסדר.

אז מהי בכלל השתלת שיניים? למעשה, השתלת שיניים היא טיפול פורץ דרך בתחום רפואת השיניים. מה שהיה כמעט בלתי אפשר עד לפני כעשור, הפך בשנים האחרונות לטיפול שגור ונפוץ בקרב מרפאות שיניים רבות בארץ ובעולם, וזאת, הודות להתקדמות הטכנולוגית המאפשרת השתלת שיניים מהירה בהרדמה מקומית בלבד. טכנולוגיה זו לא נמצאת אצל כל רופא שיניים ורצוי שתבדקו היטב את הנושא בטרם תבחרו לאיזה רופא שיניים ללכת.

טכנולוגיות מתקדמות להשתלת שתלים דנטלים

בפורטל “דוקטור שן” תמצאו מגוון רחב של רופאי שיניים, כולם מקצועיים וכולם מחזיקים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום השתלות השיניים. אנו מוודאים זאת בעצמנו בטרם אנו מכניסים רופאי שיניים לרשימת המומלצים שלנו. על כן, לא תהיה לכם כל בעיה לעבוד איתנו – פנו אלינו עוד היום בכדי לקבל הצעת מחיר מאחד מרופאי השיניים המומלצים שלנו.

בנוסף לטכנולוגיה, בתחום השתלת השיניים, כמו בתחומי רפואה מתקדמים אחרים, חשובה הבחירה ברופא המנוסה והטוב ביותר בתחומו. אין תחליף לניסיון ולמקצועיות ועל כך יעידו מטופלים רבים שעברו טיפול השתלת שיניים בקרב רופאים לא מנוסים ונאלצו לעבור טיפולים חוזרים. רופא מנוסה ומקצועי יודע כיצד לבצע את חשיפת העצם, הוא יודע כיצד להחדיר את השתל ובאיזה שתל להשתמש כך שהליך הקליטה יתבצע בצורה הטובה ביותר עבור המטופל. ישנם רופאים כירורגים שמבצעים השתלות שיניים מדי יום, מה שמקל עבורם את העבודה באופן כללי והופך את התהליך לפשוט ונוח יותר. רבים מהם עובדים אצלנו – פנו אלינו עוד היום ונמליץ לכם עם איזה רופא לעבוד.

כיצד עובד תהליך השתלת שיניים בהרדמה?

לאחר שהבנו באיזה רופא כדאי לבחור בכדי לבצע השתלת שיניים, כדאי לנסות ולהבין כיצד פועל התהליך עצמו. השתלת שיניים היא תהליך במהלכו יוצר הרופא חלל בחניכיים, היכן שאמורה הייתה להיות השן. אל החלל הזה מוכנסים שתלים דנטליים המדמים את שורש השן החסר. השתל שהוכנס הוא זה שישא בשלב מאוחר יותר את שן הטיטניום שתולבש עליו – שן שזהה במדויק לשן החסרה. הליך זה נמשך כחצי שנה, בעיקר בגלל שלב החשיפה – השלב שבין השתלת שורש השן לבין חיבורה לשן עצמה. תקופת זמן זו הינה הכרחית בכדי לאפשר לשתל “להיקלט” על ידי העצם ובכך לשפר את סיכויי ההצלחה של הטיפול. לאחר שהרופא מוודא כי השתל “נקלט”, המטופל חוזר למרפאה צורך הרכבת השן החדשה, שעוצבה במיוחד עבורו (זהו בעצם הכתר).

הליך החדרת השתל הוא ההליך המרכזי בהשתלה והוא מבוצע לרוב בהרדמה מקומית בלבד (ניתנת אפשרות לבצעו גם בהרדמה מלאה, בעיקר למי שחושש מההליך עצמו). בעולם קיים מגוון רחב למדי של שתלים ולרוב ימליץ הרופא למטופל באיזה שתל להשתמש. השתלים הדנטלים מתחברים לעצם, מה שהופך אותם לאופציה היחידה לשיקום פה בשיניים קבועות. אנו לשרותך: השתלת שיניים.