טיפולי השתלת שיניים ברשת המרפאות דוקטור שן המומחים בטיפול השתלות השיניים

כאן נחשוף בפניכם מידע חיוני, מה לעשות ומה לא לעשות, לפני שניגשים לטיפול השתלת שיניים.

  • איך לעבור טיפול השתלה מקצועי.
  • קבלו את התמורה המלאה לכספכם.
  • בחרו רופא מומחה להשתלת שיניים.
  • איך לדרוש את המגיע לכם כלקוחות משתילים.
  • איך למנוע כאב מיותר בתהליך.

שתלי שיניים

טיפולי השתלת שיניים

“השתלת שיניים” תאפשר לכם לחזור לחייך אל העולם תוך זמן קצר וללא כאבים מיותרים, בתנאי שתתבצע על ידי רופא מקצועי ומנוסה

תחום השתלת השיניים הוא תחום בו ההצלחה נמדדת לאורך זמן. אלפי מטופלים שכבר עברו תחת רופאי “דוקטור שן” יעידו על הטיפולים המוצלחים שעברו במרפאות שלנו, על היחס החם והאוזן הקשבת שמצאו אצלנו וכמובן, על הטיפול המקצועי. בפורטל “דוקטור שן” תמצאו מרפאות שיניים המשלבות ניסיון ומקצועיות ואשר מאפשרות לכם לבחור מבין מגוון מרפאות השיניים הנמצאות עמנו בהסדר.

אז מהי בכלל השתלת שיניים?

למעשה, השתלת שיניים היא טיפול פורץ דרך בתחום רפואת השיניים. מה שהיה כמעט בלתי אפשר עד לפני כעשור, הפך בשנים האחרונות לטיפול שגור ונפוץ בקרב מרפאות שיניים רבות בארץ ובעולם, וזאת, הודות להתקדמות הטכנולוגית המאפשרת השתלת שיניים מהירה בהרדמה מקומית בלבד. טכנולוגיה זו לא נמצאת אצל כל רופא שיניים ורצוי שתבדקו היטב את הנושא בטרם תבחרו לאיזה רופא שיניים ללכת.

בפורטל “דוקטור שן” תמצאו מגוון רחב של רופאי שיניים, כולם מקצועיים וכולם מחזיקים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום השתלות השיניים. אנו מוודאים זאת בעצמנו בטרם אנו מכניסים רופאי שיניים לרשימת המומלצים שלנו. על כן, לא תהיה לכם כל בעיה לעבוד איתנו – פנו אלינו עוד היום בכדי לקבל הצעת מחיר מאחד מרופאי השיניים המומלצים שלנו.

טכנולוגיות מתקדמות להשתלת שיניים

בנוסף, לטכנולוגיה, בתחום השתלת השיניים, כמו בתחומי רפואה מתקדמים אחרים, חשובה הבחירה ברופא המנוסה והטוב ביותר בתחומו. אין תחליף לניסיון ולמקצועיות ועל כך יעידו מטופלים רבים שעברו טיפול השתלת שינים בקרב רופאים לא מנוסים ונאלצו לחזור אליהם לטיפול חוזר.

רופא מנוסה ומקצועי יודע כיצד לבצע את חשיפת העצם, הוא יודע כיצד להחדיר את השתל ובאיזה שתל להשתמש כך שהליך הקליטה יתבצע בצורה הטובה ביותר עבור המטופל. ישנם רופאים כירורגים שמבצעים השתלות שיניים מדי יום, מה שמקל עבורם את העבודה באופן כללי והופך את התהליך לפשוט ונוח יותר. רבים מהם עובדים אצלנו – פנו אלינו עוד היום ונמליץ לכם עם איזה רופא לעבוד.

השתלת שתלי שיניים כיצד זה עובד?

לאחר שהבנו באיזה רופא כדאי לבחור בכדי לבצע השתלת שיניים, כדאי לנסות ולהבין כיצד פועל התהליך עצמו. השתלת שיניים היא תהליך במהלכו יוצר הרופא חלל בחניכיים, היכן שאמורה הייתה להיות השן.

אל החלל הזה מוכנסים שתלים דנטליים המדמים את שורש השן החסר. השתל שהוכנס הוא זה שישא בשלב מאוחר יותר את שן הטיטניום שתולבש עליו – שן שזהה במדויק לשן החסרה. הליך זה נמשך כחצי שנה, בעיקר בגלל שלב החשיפה – השלב שבין השתלת שורש השן לבין חיבורה לשם עצמה. תקופת זמן זו הינה הכרחית בכדי לאפשר לשתל “להיקלט” על ידי העצם ובכך לשפר את סיכויי ההצלחה של הטיפול.

לאחר שהרופא מוודא כי השתל “נקלט”, המטופל חוזר למרפאה צורך הרכבת השן החדשה, שעוצבה במיוחד עבורו.