טיפול יישור שיניים למראה אסתטי של הפה

לפני יישור שיניים או הנחת גשר בשיניים דוקטור שן מציג בפניך מידע הכרחי, מה לעשות ומה לא לעשות, לפני שניגשים לטיפול אורטודנטי במטרה ליישר את השיניים.

  • טיפול מרופאים מומחים ליישור.
  • השקעת כספכם בטיפול המתאים לכם.
  • בחרו את הרופא המתאים לגשר בשניים.
  • מראה אסתטי ומושלם למבוגרים וילדים.
  • איך למנוע כאב מיותר בתהליך היישור.

טיפולי יישור שיניים במרפאות דוקטור שן

הדרך לטיפול יישור השיניים היא ארוכה ומורכבת, אולם בסיומה אין מטופל שלא יוכל לחייך ולומר בפה מלא: “זה היה שווה את המאמץ!”

טיפול “יישור שיניים” היא פעולה מורכבת יחסית, שתוצאותיה מתבטאות לא רק בפה אסתטי יותר אלא גם בפה בריא יותר. נהוג לחשוב כי פעולת יישור השיניים נועדה בעיקר לאלו המעוניינים להראות טוב יותר, בעוד שבפועל, הפעולה תורמת גם לבריאות הפה עצמו ולתקינות מערכת השיניים. שיניים ישרות יותר עוזרות לנו ללעוס טוב יותר, עוזרות לנו לדבר ברור יותר, מונעות מחלות חניכיים ואף מונעת את שחיקתן.

למי מתאים לבצע ישור שיניים? טיפול היישור היא פעולה הנפוצה בעיקר בקרב ילדים, אולם כיום פונים לרופא השיניים גם מבוגרים המעוניינים ליישר את שיניהם. הסיבה לכך היא הפיתוחים הרבים בתחום רפואת השיניים מחד, המאפשרים גם למבוגרים לטפל בשיניהם, והעלייה במודעות ליופי ואסתטיקה בעולם המודרני מאידך.

מדוע לבחור בנו?

מרפאות השיניים של דוקטור שן מאגדות עשרות רופאי שיניים מכל הארץ ומציע מגוון אפשרויות לטיפולי שיניים ויישור שיניים לילדים ולמבוגרים, קרוב לאזור מגוריכם. מרפאות השיניים בפורטל עברו בדיקות מקיפות טרם הרשמתן ונמצאו מתאימים לפרסום אצלנו, כולם מעסיקות רופאים מקצועיים ומוסמכים לטיפול ביישור שיניים והתחייבו לטיפול טוב ובמחיר השווה לכל נפש.

כיצד ניגשים לטיפול יישור שיניים?

בעולם קיימות שיטות רבות לטיפולי יישור שיניים למבוגרים או ילדים, שהמשותף לכולן הוא פעולת ההכנה לטיפול, המצריכה טיפול יסודי בשאר בעיות הפה טרם תחילת העבודה על יישור השיניים. על המטופל להגיע לטיפול כאשר פיו נמצא במצב אופטימאלי – ללא חורים, ללא שיניים המצריכות עקירה או ניקוי וללא טיפולי שורש עתידיים, זאת מכיוון שפעולת יישור השיניים עשויה להקשות על ניקיון הפה בשלב מאוחר יותר.