אתם עומדים ללמוד את סודות הרופאים על כירורגיית פה ולסת.

נחשוף בפניכם מידע הכרחי, מה לעשות ומה לא לעשות, לפני שניגשים לכרורגיית פה ולסת.

  • איך לחסוך עוגמת נפש מיותרת.
  • איך תשקיעו את כספכם בטיפול המתאים לכם.
  • איך לבחור את הרופא המתאים ביותר לכם.
  • איך לדרוש את המגיע לכם כלקוחות.
  • איך למנוע כאב מיותר.

כירורגיית פה ולסת במרפאות דוקטור שן

דוקטור שן רשת מרפאות מומחים לכירורגיית הפה והלסת

כירורגיית פה ולסת מתמקדת באזור חלל הפה, הלסתות ועצמות הפנים, תוך טיפול בעיוותים מולדים וגידולים לצד טיפולים יומיומיים שגרתיים

כירורגית הפה והלסת היא אחת מתשע ההתמחויות הקיימות ברפואת שיניים.

במסגרת כירורגית פה ולסת, מתבצעים תיקונים בראש, בצוואר, בפנים, בלסתות וברקמות הקשות והרכות. בחירת רופאים מקצועיים ומיומנים בתחום זה הינה הכרחית להצלחה ולמרות שהטיפול מוצע על ידי רופאי שיניים שאינם מתמחים בתחום כירורגית פה ולסת, רצוי לבחור רופא בעל התמחות בתחום זה בכדי להבטיח הימנעות מביקורים חוזרים במרפאת השיניים.

מה כולל תחום כירורגית פה ולסת?

כאמור, תחום כירורגיית הפה והלסת הוא תחום רחב למדי, הכולל עשרות טיפולים. בין הטיפולים המתבצעים בתחום זה: ניתוחי חניכיים, השתלות שיניים, הרמות סינוס, השתלות עצם, עקירות כירורגיות, טיפול בשברים של הלסת, ציסטה בלסת, קיבוע שיניים, טיפול בבעיות במפרקי הלסת ועוד (להוסיף). לצד כל אלו, התמחותם של הרופאים בתחום זה נוגעת גם להסרת גידולים שפירים וממאירים בחלל הפה והלסת ולתיקון עיוותים מולדים בחלל הפה בקרב צעירים ומבוגרים כאחד.

בכדי להתחיל טיפול בבעיה באזור חלל הפה, חשוב מאוד להיוועץ קודם כל עם רופא מומחה, בכדי לקבל הבחנה מדויקת של הבעיה ולפתור אותה במהירות. הצעד הראשון הוא לוודא כי לפניכם אכן עומד רופא מומחה בכירורגית פה ולסת. כאמור, מדובר בהתמחות מיוחדת ורצוי מאוד לבדוק האם הרופא איתו אתם נמצאים בקשר כן עבר התמחות כזו

היתרון לביצוע השתלת שיניים במרפאה של כירורג מומחה נובע מכך שלרופא יכולת ראיה רחבה של המקרה וכן בדיקה כללית של חלל הפה.

מדוע לבחור בנו?

בפורטל ד”ר שן תמצאו מרפאות מובילות רבות בארץ, החל מ”הדסה” ו-“חיוכים” וכלה ב”מרכז רפואי טבריה” ו”מרכז השן” בראש פינה – כולן  מרפאות אזוריות מובילות, בעלות ותק של עשרות שנים, אשר בהן עובדים רופאים מומחים ובכירים בתחומם. בחלק מהמרפאות שלנו עובדים פרופסורים ומנהלי מחלקות בבתי חולים, המתמחים בתחום כירורגית פה ולסת.

יתרונות הטיפול במרפאות שלנו הם רבים וכוללים א. תעודת אחריות ל-10 שנים על השתלות שיניים ב. הסכמים עם חברות ביטוח, המאפשרות לקבל טיפולים בהנחה. ג. תנאי תשלום נוחים בהתאם ליכולתו של המטופל ולחומרת המקרה. ד. מחירים זולים וללא תחרות. ה. ניסיון עשיר הכולל אלפי מטופלים מרוצים מזה עשרות שנים.