השתלות שיניים ביום אחד

טיפול השתלות השיניים בשנים האחרונות תפס תאוצה עקב עלייה במודעות החברה לחשיבותו של פה אסתטי. הלקוחות היום דורשים טיפול “השתלת שיניים ביום אחד” על מנת לסיים את הטיפול מהר ככל הניתן.

טיפול השתלות שיניים ביום אחדעד לא מזמן היה תהליך השתלות השיניים מסובך וארוך ולעיתים היה מתמשך כמה חודשים. כל המטופלים שעברו תהליך של השתלות שיניים יעידו כי בכל פעם שהיו צריכים לחזור לטיפול, הדבר היה מצריך מהם לאגור כוחות נפשיים בכדי להגיע להמשך הטיפול.

לאחרונה עקב התפתחות רפואת השיניים הגיעה לישראל ההתקדמות המהפכנית לביצוע השתלות שיניים ביום אחד בלבד. כן, זה לא חלום, מהיום ניתן לבצע את כל השתלות שיניים ביום אחד! מהלך זה מקטין את הסבל ואת אי הנוחות של המטופלים למינימום. חשוב לציין שהפתרון מעניק למטופל פה אסתטי ביום אחד ובמינימום כאב.

יתרונות הטיפול החד-יומי להשתלת שיניים

מלבד היתרון האסתטי שנהנה מהם המטופל בהשתלות שיניים ביום אחד, ישנו גם יתרון משמעותי רפואי: לאחר עקירת השן מטופלים רבים נוטים לחכות כמה חודשים עד לטיפול בשתל, בזמן זה ניתן לאבד את העצם, תהליך של השתלת שיניים ביום אחד מתמודד עם בעיה זו והשתל נכנס לעצם הטבעית ומאפשר לשתל לתפקד כשן הטבעית הקודמת, מצב זה מביא לתוצאות טובות יותר ולכך שהשתל עמיד לשנים רבות יותר.

למי מתאים התהליך? יש לציין כי תהליך השתלות שיניים ביום אחד מתאים לבעלי מבנה פה ולסת תקין ומצב בריאותי תקין לאחר עקירות השיניים. ליום הטיפול יש להגיע לאחר בדיקה מקיפה, צילומים, מדידות השתלים ועוד פרטים נוספים שיוסברו ע”י רופא מומחה לכירורגיה.

אז מה בעצם מחכה למטופל ביום הטיפול במרפאת דוקטור שן?

  • תחילת הטיפול כמו בכל טיפולי השיניים הכירורגיים יחל בהרדמת השן.
  • לאחר מכן עקירת השן במידה ועודנה קיימת.
  • לאחר שהרופא נוכח לבריאות תקינה ניתן להמשיך לתהליך השתל, תחילה הברגת השתל אל העצם המקורית.
  • הרכבת המבנה והכתר שהוכנו מראש לפי מידות שנלקחו מבעוד מועד.

בסיום היום כל שנותר למטופל לעשות זה לנוח וליהנות מהידיעה שסיים את הטיפול

טיפול שיניים הוא עסק למקצוענים. בבריאות לא משחקים! מלאו את הטופס וקבלו הצעות מחיר ספציפיות, או חייגו

1700-555-875