טיפים להלבנת שיניים

טיפים להלבנת שיניים שיאפשרו לכם להעלים את הגוון הצהבהב שלהן, או את כתמי הקפה ולהתחדש בשיניים לבנות, שיחזירו לכם את החיוך!

הלבנת שיניים היא אחד הטיפולים המבוקשים ביותר במרפאות השיניים, בעיקר בגלל המראה הנקי והאסתטי שניתן להשיג באמצעותה וגם בגלל שהיא אינה מכאיבה או דורשת התערבות כירורגית. באמצעות אחד הטיפולים המוצעים כאן להלבנת שיניים, תוכלו לשפר את הרגשתכם מקצה אל הקצה ולחייך אל העולם ללא רגשי נחיתות.

סוגי הטיפולים הקיימים

קיימים שלוש סוגים של טיפולי הלבנת שיניים:

  1. הלבנת שיניים אישית –  לא רבים יודעים אולם ניתן להלבין שיניים גם ללא עזרת רופא השיניים. בבתי המרקחת נמכרות מדבקות שניתן להדביק על השיניים ואשר אמורות להביא לתוצאה המיוחלת. בפועל, התוצאה לא תמיד משביעת רצון.
  2. סד אישי – המטופל מקבל סד אישי המותאם לשיניו וכמות של חומר פעיל אותו הוא מכניס לתוך הסד ומלביש על שיניו. מדובר בפעולה ביתית, נוחה ולרוב יעילה שחסרונה העיקרי הוא העדר שיתוף הפעולה מצד המטופל, שאינו מתמיד בטיפול ופוגע באפקטיביות שלו
  3. הלבנת שיניים בלייזר – השיטה היעילה, הקצרה והבטוחה ביותר להלבנת השיניים. תוך שעתיים-שלוש ניתן לבצע הלבנה לכל השיניים שבפה, תוך שימוש בטכנולוגיה חדישה ויעילה. רוב טיפולי הלבנת השיניים מתבצעים כיום בשיטה זו!

ניסיון ומיומנות

בכל הנוגע להלבנת שיניים, יש לציין שתי נקודות חשובות: ראשית, לא תמיד ניתן להגיע לאותו גוון לכל השיניים, בעיקר בגלל הגנטיקה של המטופל והרגלי האכילה והשתייה שלו ורצוי לתאם ציפיות טרם תחילת הטיפול עם הרופא המטפל. שנית, מיומנות ומקצועיות הרופא חשובות מאוד בטיפול זה, בעיקר כאשר ההלבנה מתבצעת באמצעות הלייזר ויש לבחור בקפידה את הרופא המתאים ביותר לטיפול ולא להתפשר על הצעות מחיר זולות, שיעלו לכם ביוקר לאחר מכן.

כמו כן, יש לקחת בחשבון שהלבנת השיניים, כולל הלבנת שיניים בלייזר, אינה תהליך חד פעמי וקבוע, אלא תהליך עליו יש לחזור מדי מספר שנים (תלוי בהרגלי האכילה של המטופל). לרוב, נשארות השיניים לבנות בין 4-6 שנים. מקצועיות הרופא המטפל חשובה גם כאן, כיוון שטיפול של רופא שאינו מקצועי יגרום לכם לחזור להלבנה חוזרת כבר לאחר שנתיים, בעוד שטיפול מקצועי ירחיק אתכם מהמרפאה למספר שנים רב יותר.