המרכז לרפואת שיניים מתקדמת

נוסד בשנת 1982 ופועל מאז באופן רציף, באישור ובפיקוח משרד הבריאות.

ב”מרכז לרפואת שיניים מתקדמת” תמצאו מטפלים בתחומים שונים כגון: כירורגיית פה ולסת, השתלות שיניים, יישור שיניים, טיפולי חניכיים, ורפואת הפה. במשולב, פועלים במרכז רופאי שיניים כלליים, בעלי ניסיון רב, העוסקים בשיקום הפה, רופאי שיניים לילדים ורפואת שיניים כללית (סתימות, עקירות, טיפולי שורש).

מה כולל המרכז לרפואת שיניים ?

הוא מכיל בתוכו את כל סודות תיקון הפה אשר קיימים ברפואה המודרנית, שיקום הפה על כל גווניו מוענקים ללקוחות מרכז זה באהבה גדולה וחשוב מכך במקצועיות מרובה, בין היתר ניתן למצוא ב”מרכז לרפואת שיניים מתקדמת” את הפתרונות הבאים:

1.טיפולי שיניים – כואבת לכם השן? הכאב בלתי נסבל? אין צורך להמתין ולסבול, במרכז תקבלו את העזרה הראשונה הנדרשת על מנת להקל על הסבל של כאב השיניים, לאחר מכן יקבע לכם צוות הרפואי את סדר הטיפולים המומלץ בהתאם ליכולת שלכם וללוח הזמנים הנוח לכם. טיפולי שורש, סתימות, כתרים ועד טיפולי השיניים הכי מורכבים.

2.טיפולי אסתטיקה – זקוקים ליישור שיניים? זקוקים להשתלות שיניים? תותבות? כל זאת ועוד המון פתרונות אסתטיים שיהפכו את מבנה הפה שלכם להרבה יותר יפה ויעניק לכם את הביטחון לצחוק ולחייך ללא חשש.

המרכז לרפואת שיניים מתקדמת

אם חיפשתם את המקום לטפל בבריאות השיניים שלכם ושל ילדכם, הרי שמצאתם את המקום הנכון!   “המרכז לרפואת שיניים” – יחס חם ואכפתי, מקצועי ורגיש, צוות אשר עושה ימים כלילות במתן עזרה רפואית, ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

הצוות :
ד”ר סאבין גבריאל – מנכ”ל, בוגר אוניברסיטת תל אביב
ד”ר סאבין הילל – מומחה לרפואה פנימית ומחלות רומטולוגיות
ד”ר לזרוביץ’ טובי – מומחה לכירורגיית פה ולסת, בוגר הדסה ירושלים
ד”ר ונציה אייל – מומחה למחלות חניכיים, בוגר הדסה ירושלים
ד”ר סטיב וייס – רופא שיניים, בוגר אוניברסיטת קולומביה – ניו יורק
ד”ר בר טל – רופא שיניים, בוגר הדסה ירושלים
ד”ר שולי ברקו – רופאת שיניים, בוגרת אוניברסיטת תל אביב
ד”ר טנקוס סופי – רופאת שיניים
ד”ר בוריס בינימינוב – רופא שיניים