אתם עומדים ללמוד את סודות הרופאים על “שיקום הפה”.

נחשוף בפניכם מידע הכרחי, מה לעשות ומה לא לעשות, לפני שניגשים לטיפול אצל מומחה לשיקום הפה.

  • איך לחסוך עוגמת נפש מיותרת.
  • איך תשקיעו את כספכם בטיפול המתאים לכם.
  • איך לבחור את הרופא המתאים ביותר לכם.
  • איך לדרוש את המגיע לכם כלקוחות.
  • איך למנוע כאב מיותר.

שיקום הפה

טיפולי שיקום הפה

רופא לשיקום הפה הוא הרבה מעבר לרופא שיניים: מדובר באדריכל שיעצב עבורכם מחדש את אחד המקומות החשובים והנראים ביותר בגופכם: את הפה שלכם!

שיקום הפה מתבצע לצורך אסטטי, בריאותי ורפואי כגון מבנים, כתרים וגשרי חרסינה וכו’. מטרת טיפולים אלו היא שחזור שיניים במטרה לשפר את תפקודן מחד ואת מראן מאידך. לעיסוק בתחום שיקום הפה נדרשים רופאי השיניים לרכוש מיומנות מקצועית ואו התמחות ספציפית לשיקום הפה.

שיקום הפה – הטיפולים

לצורך שיקום הפה מתבצעים טיפולים כגון: שחזור שיניים, כתרים, גשרים, טיפולי שורש, השתלת עצם בחניכיים, השתלת שיניים ועוד (להוסיף).  טיפולים אלו הם טיפולים מורכבים יחסית, המצריכים עבודה של רופא שיניים בכיר ומנוסה, בעל ידע ויכולת להציע את הטיפול המתאים. להכשרה המקצועית, ההבדל בין רופא המתמחה בשיקום הפה לבין רופא שיניים כללי, מעבר, הוא גם היכולת לתכנן את הטיפול ולהתאים אותו למטופל במינימום כאב, ותוך התחשבות בצרכיו הבריאותיים והאסתטיים.

שיקום הפה הינה פעולה ארוכה יחסית, שיכולה אף להימשך מספר חודשים, בהתאם לחומרת הבעיה והטיפול המוצע. ניתן לסיים אותה גם בזמן מועט יותר, אולם הדבר בתלוי בבעיה עצמה וברצונו של המטופל ויכולתו להתמודד עם הטיפול המורכב בזמן קצר יחסית. כעיקרון, אנו ממליצים לא למהר ולבצע את הטיפול בזמן המקובל ובשיתוף פעולה מלא עם המטופל.

אופן הטיפול המוצע לשיקום הפה משתנה בין רופא לרופא, בהתאם לחומרת הבעיה מחד ולשיטה שמציע הרופא לטיפול מאידך. עובדה זו נכונה גם לגבי המחיר, שיכול להשתנות בין רופא לרופא. ככלל, מומלץ לבדוק ואף לערוך השוואה בין הרופאים, בכדי לקבל הצעות שונות ובכדי לקבל מידע רב ככל האפשר בנוגע לאופן הטיפול המוצע בבעיה. נקודה חשובה נוספת היא לוודא כי הרופא מעניק אחריות כמקובל ועל השיקום שבוצע במרפאה לטווח עתידי מוגדר מראש

היתרונות שלנו

יתרונו של פורטל ד”ר שן בכך שהוא מאגד תחתיו מגוון רחב של רופאי שיניים המתמחים בשיקום הפה, ועל כן, מציע לכם מחיר אטרקטיבי וללא תחרות. המערכת שלנו בוחרת עבורך את הרופא המתאים ביותר לטיפול אותו אתה נדרש לבצע, בהתאם לאזור מגוריך, ומציעה לך אותו במחיר נמוך מהממוצע. במרפאות השיניים שלנו תמצאו מגוון רחב של מומחים בתחום שיקום הפה, להם ניסיון רב בתחום שיקום הפה, במחירים זולים וללא תחרות. צרו איתנו קשר ותוזמנו לפגישת היכרות, בה נבחן את רצונכם ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים ביותר לבעיות שלכם.