פורום

ברוך הבא אורח 

הצג / הסתר כותרת

שלום אורח, פירסום בפורום זה מחייב הרשמה.

דפים: [1]
מחבר הנושא:גשר לא נראה
אורח
אורח
הודעות: 7
Permalink
הודעה גשר לא נראה
ב: February 23, 2015, 16:42
לצטט

שלום,

מה האפשרויות לבצע יישור שיניים ללא גשר? אני בת 26 ומתביישת להסתובב עם גשר. שמעתי שקיים יישור שיניים פנימי. מה זה? האם התוצאה המתקבלת היא ברמה גבוהה?

תודה,

סיוון.

אורח
אורח
הודעות: 7
Permalink
הודעה Re: גשר לא נראה
ב: March 3, 2015, 16:17
לצטט

סיוון שלום,

אנשים רבים נמנעים מלעבור יישור שיניים, כי הם חוששים להיחשף עם הסמכים ("גשר") בזמן חיוך או דיבור. יישור שיניים פנימי (מה שמכונה גם "גשר פנימי"), מאפשר לך לעבור יישור שיניים מבלי שיראו, כיוון שה"קוביות" מודבקות על החלק הפנימי של השיניים. בצורה כזו ניתן לחייך, לדבר ולהתנהל בצורה חופשית, מבלי שיבחינו במכשור במהלך הטיפול.
השיטה יכולה להתאים לך מאד, כיוון שהיא מתאימה בעיקר לבוגרים, ובני נוער בעלי משנן קבוע. אצל ילדים שטרם התחלפו להם כל השיניים, ישנה בעיה בשימוש בשיטה, משום שהשיניים עדין קצרות מדי לסמכים הפנימיים, כיוון שהן עדין לא סיימו את כל תהליך הבקיעה. חשוב לציין כי התוצאה המתקבלת הנה ברמה גבוהה מאד, וכל עוד הטיפול מתבצע אצל אורתודנט מומחה, היא זהה לזו המתקבלת בטיפול בשיטה הסטנדרטית. כיום ניתן לבצע לבצע יישור שיניים נסתר גם במקרים מורכבים כגון חוסר שיניים, הבקעת שיניים כלואות ועוד. יחד עם זאת חשוב לזכור, כי קשה יותר לשמור על היגיינת פה ולנקות את המכשור כאשר הוא מודבק בחלק הפנימי של השיניים (הגישה לאזור מוגבלת יותר), ולכן השיטה מתאימה בעיקר למי שמסוגל לשמור על היגיינת פה טובה מאד.
אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר, ואנו נשמח להפנות אותך לאחד מהמומחים המובילים בתחום יישור השיניים.

דפים: [1]
Mingle Forum by cartpauj
גירסה: 1.0.34 ; הדף נטען ב: 0.023 שניות.