שיטות All on 4 ו-All on 6 הן שיטות מיוחדות להשתלת שיניים, המהוות אלטרנטיבה לשיקום הפה ומאפשרות לכם לצאת מהמרפאה עם שיניים חדשות תוך מספר שעות!

  • איך לחסוך עוגמת נפש מיותרת.
  • איך תשקיעו את כספכם בטיפול המתאים לכם.
  • איך לבחור את הרופא המתאים ביותר לכם.
  • איך לדרוש את המגיע לכם כלקוחות.
  • איך למנוע כאב מיותר.

 

טיפול שיניים בשיטותAll on 4 ו-All on 6

שיטותAll on 4 ו-All on 6 הן שיטות מתקדמות וייחודיות להשתלת שיניים, הנותנות מענה למטופלים חסרי שיניים ומהוות אלטרנטיבה לשיקום פה באמצעות תותבות נשלפות או בניית עצם. באמצעות שיטות אלו, שההתערבות הכירורגית בהן מינימאלית ביותר, מושתלים ארבעה (או שישה) שתלים במיקומים ספציפיים בפה, אליהם ניתן לחבר גשר (או תותבת). השיטה מאפשרת, תוך פרק זמן קצר ביותר, השתלת שיניים עבור אלו שרקמת הלסת שלהם איננה חזקה דיה לאחוז את השתלים, כמו גם עבור מטופלים החוששים מהליך כירורגי ארוך וממושך.

כיצד עובדת שיטת All on 6 / All on 4?

שיטות All on 6 / All on 4 הן שיטות המצריכות תכנון מראש והתמחות של הרופא המטפל וזאת, כיוון שרק תכנון קפדני ומדויק יביא לתוצאה הרצויה. לאחר צילום  של השיניים, מתכנן רופא השיניים את מיקומם המדויק בעזרת של ארבעת (או ששת) השתלים שיושתלו בפיו של המטופל. השתלים המושתלים בפה יוצרים טרפז תלת מימדי, עליו ניתן לבנות גשר או להתאים תותבים. הבחירה בין שישה שתלים לארבעה שתלים נתונה לשיקול דעתו של הרופא המטפל, בהתאם למצב הלסת של המטופל: במקרים קשים יותר, יעדיף רופא השיניים לחלק את העומס בין שישה שתלים, בעוד שמקרים פחות קשים יצריכו שימוש בארבעה שתלים בלבד.

השיטות מתאימות במיוחד למטופלים החוששים מפרוצדורות כירורגיות מורכבות ומעוניינים לסיים את הטיפול בפרק זמן קצר במיוחד. יתרונה הגדול של השיטה הוא גם בהעדר פרוצדורות כירורגיות מורכבות. השתלת השתלים יכולה אף להתבצע ללא פתיחת החניכיים ולהסתיים תוך שעתיים בלבד. גם במידה ורופא השיניים מחליט לפתוח את החניכיים, הרי שמדובר בחתכים מינימאליים בלבד ומשך ההחלמה מההליך הוא קצר משמעותית מפרוצדורות השתלת שיניים אחרות. השיטה מאפשרת ניצול טוב יותר של העצם הקיימת, ומונעת מהמטופל טיפולים מורכבים יותר כמו השתלת עצם.

תכנון מיקום השתלים בפה מתבצע לרוב באמצעות תוכנת מחשב, המתייחסת בחישוביה גם לבעיות אחרות של המטופל (למשל, חוסר בעצם) ומתאימה לו את המיקומים הטובים ביותר עבורו. לאחר השתלת השתלים מרכיב הרופא את הגשר (או התותבת) על השיניים ומחזיר למטופל יכולות שלא היו לא בעבר. ברוב המקרים מסתיים הטיפול בשיניים כבר באותו היום והמטופל יכול לצאת מהמרפאה עם שיניים קבועות חדשות ולחזור לעשות שימוש בהם ככל העולה על רוחו, כולל אכילה ולעיסה.

בקרו אצלנו!

כאמור, שיטות אלו הן שיטות מורכבות, המצריכות תיאום, דיוק והמון ניסיון. ובדיוק בשביל זה, כדאי לכם לבצע את הטיפולים הללו אצל מומחים . בפורטל דוקטור שן תמצאו את מיטב המומחים בתחום השתלות השיניים, בעלי ניסיון  All on 6 / All on 4. הם יעזרו לכם לגבש את ההחלטה על סוג הטיפול ומספר השתלים ויעניקו לכם טיפול הנסיון המקצועי של הצוות  שייתן לכם מענה ספציפי לבעיה ממנה אתם סובלים. אז למה אתם מחכים ?